WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor

YazarMesaj
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor Empty
MesajKonu: Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor   Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:37 am

Ankaragücü `ihlal`i Tahkim`e götürüyor

Ankaragücü Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Ünsal, TFF`nin Ankaragücü`ne ihtar vermesine kulüp olarak anlamadıklarını hatırlatarak, `Futbol Federasyonu ihlalin giderilmesini söyledi. Ancak biz ihlali bulamıyoruz`... Devamı için tıklayınız
Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor Spacer

Ankaragücü Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Ünsal, TFF`nin Ankaragücü`ne ihtar vermesine kulüp olarak anlamadıklarını hatırlatarak, `Futbol Federasyonu ihlalin giderilmesini söyledi. Ancak biz ihlali bulamıyoruz` diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu`nun Ankaragücü ve Ankaraspor`a ihtarname göndermesinin ardından Ankaragücü`nde yönetimin kafası karıştı. Yönetim giderilmesi gereken ihlali bilmediklerini öne sürerek konuyu Tahkim Kuruluna götürmeye hazırlanıyor. `Biz ihlali bulamıyoruz` diyen Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Ünsal, `Biz derneğiz, Ankaragücü 30 Ağustos tarihinde Genel Kurul yaparak yeni başkanını seçti. Bu genel Kurulun işlemleri dernekler masasına gönderilmedi. Bir gözlemci bulunmadı. İşlemler tamamlanmadan yazıyı aldık. İhlali araştırıyoruz. Ahmet Gökçek, Ankaragücü`nün yeni Başkanı oldu. Ahmet bey Ankaraspor`da resmi bir görevinin olmadığını söyledi. Fahri olarak 28 Ağustos tarihine kadar görev yaptığını belirtti.

Yasal engel olmadan Başkan olduğunu biliyoruz. Bütün işlemler TFF`nin yönetimindedir` dedi. Ünsal, konuyla ilgili Ankaragücü`nün Tahkime itirazı olacağını belirterek, konuyu tahkime götüreceklerini söyledi. 3 gün içinde Ankaragücü genel kurulunun ihlalinin istendiğini belirterek, ihlalin giderilmesi için yeni Genel Kurulun yenilenmesi gerektiğini söyledi. Genel Kurulun 15 günü bulabileceğini söyleyen Ünsal, konuyu hukukçular ile değerlendireceklerini ifade etti.

Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti
» AnkaraGücü Kampa Girdi
» AnkaraGücü GaziAntep Macına Hazir
» AnkaraGücü Klupleri Arasında Sıcak Gelisme
» AnkaraGücü Melih Gökcenin Sözünü Bekliyr