WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti

YazarMesaj
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti Empty
MesajKonu: AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti   AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:35 am

Ankaragücü, Ankaragücü A.Ş`ye açtığı davadan vazgeçti

Ankaragücü Kulübü, Ankaragücü A.Ş`ye açtığı davadan vazgeçti.
AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti Spacer

Alınan bilgiye göre, Ankaragücü Kulübü`nün Ahmet Gökçek başkanlığındaki yönetim kurulu, Cengiz Topel Yıldırım yönetiminin, 19 Şubat 2009`da kurulan Ankaragücü A.Ş isimli şirkete, Ankaragücü kulübü adına açtığı davayı gereksiz buldu ve bu nedenle davadan çekilme kararı aldı.

Yıldırım döneminde davaya Avukat Ömer Aşık bakarken, yeni yönetim, davaya bakması için Mustafa Asım Kahyaoğlu`nu görevlendirdi. Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın, avukat Ömer Aşık`a davanın devam ettirilmesi yönünde talimat verdi, ancak 4 Aralık`ta yapılan duruşmaya giren iki avukat, birbirinden farklı taleplerde bulundu. Kahyaoğlu, davadan çekildiklerini açıklarken, Aşık ise davanın devam etmesi gerektiğini savundu. Bunun üzerine mahkeme heyeti, iki avukattan vekalet istedi, ancak Gökçek yönetimi, sadece Kahyaoğlu`nun Ankaragücü kulübü adına yetkili olduğunu bildirdi. Ankaragücü adına davaya tek yetkili avukat olarak giren Kahyaoğlu, davanın uzamaması adına, Ankaragücü kulübünün davadan çekildiğini mahkeme heyetine bildirdi.

Öte yandan, bazı haberlerde yönetim kuruluna istifalarını sundukları belirtilen yönetim kurulu üyeleri Abdullah Bozdayı, Erdal Şanlı, Kaan Geçit ve Ahmet Sarı`nın, Ahmet Gökçek yönetimine dilekçe yazarak, istifalarını sadece noter kanalıyla sunmaları halinde dikkate alınmasını talep ettikleri öğrenildi. Bunun üzerine istifaların, yönetim kurulu toplantısında görüşülmediği kaydedildi.

AnkaraGücü Ankaragücü As'dan Actıgı Davadan Vazgecti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnkaraGücü Kampa Girdi
» Ankaragücü İhlal`i Tahkime götürülüyor
» AnkaraGücü GaziAntep Macına Hazir
» AnkaraGücü Melih Gökcenin Sözünü Bekliyr
» AnkaraGücü Klupleri Arasında Sıcak Gelisme