WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz"

2 posters
YazarMesaj
ShetZKie
Profosyonel Üye
Profosyonel Üye

"Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz" Empty
MesajKonu: "Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz"   "Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz" Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:49 am

Galatasaray'ın sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ali Turan’la ön sözleşme imzalaması, Kayserispor’u kızdırdı. Sarı kırmızılı kulübün genel menajeri Süleyman Hurma, kaptanlarını devre arasında 500 bin Euro artı Aydın Yılmaz karşılığında renklerine bağlamayı planlayan G.Saray’a rest çekti. Hurma, “Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz” dedi. Süleyman Hurma, Hürriyet’e şunları söyledi:

“G.Saray’ın bu yaptığı etik değil. Çünkü Ali Turan, Kayserispor’un sözleşmeli futbolcusudur. G.Saray Kulübü, benim sözleşmeli futbolcumla iznimiz olmadan nasıl görüşebilir? Adı üstünde büyük kulüp. Onlar kendilerine her konuda haklı görürler.

Teklif bile vermediler

G.Saray, Ali için bize teklif vermedi. Ali Turan Kayserispor’un kaptanı. Bu takıma büyük hizmetler verdi. Biz kendisine ‘seninle devre arasında görüşeceğiz’ dedik. O da ‘tamam’ dedi. Anlaşırız ya da anlaşmayız. Bunu kendi bilir. Ancak şunu şöyleyeyim, biz Ali Turan’ı devre arasında bırakmayacağız. Eğer yeni bir anlaşma olmazsa sezon sonunda sözleşmesi bitiyor, o zaman istediği yere gidebilir.”

Mehmet Topuz’un F.Bahçe’ye transferi sonrası Beşiktaş’la yaşadığı krize de değinen ve “İkinci bir Topuz krizi yaşamak istemiyorum” diyen Süleyman Hurma, şöyle devam etti:

Baskı kuramazlar

“Mehmet Topuz konusunda yüzde 100 haklıyız. Buna rağmen İnönü Stadı’nda 95 dakika küfür yedim. Ben, Beşiktaş Kulübü’ne ve taraftarına ne yaptım? Çarşı Grubu’na bir şey mi dedim? Bizim futbolcumuzu kapatan, otelde ayartıp, kaçıran onlar. Haksız olan biz olduk. O yüzden Ali Turan konusunu daha fazla kurcalamasınlar. Bugüne kadar transferlerde bizim istemediğimiz bir şey olmadı. Kimse bize baskı kuramadı, kuramaz da.”

Gökhan’ı ‘G.Saray alamaz’ demişti

Galatasaray, iki yıl önce Gökhan Ünal için benzer bir girişimde bulununca Süleyman Hurma’nın tepkisi sert olmuştu. Hurma, o zaman şunları söylemişti: “Defalarca söyledik, satmayacağız. Bu girişimler sonucu futbolcumuzun kafası karıştı, motivasyonu bozuldu, performansı düştü. Bunun tek sorumlusu G.Saray’dır. Gökhan Ünal’ı satmayacağımız tek kulüp G.Saray’dır. Gökhan Ünal’ı herkes alabilir ama Galatasaray alamaz.”

Babası gitmesini istiyor

Ali Turan’ın Kayserispor ve Erciyesspor’da 6 yıl genel kaptanlık yapan babası Mehmet Turan, “Oğlum kendi kararını verecek yaşta ve olgunlukta” dedi. Baba Turan, şunları söyledi: “Uzun yıllar yöneticilik yaptığım Kayserispor’u küçümsemiyorum her futbolcunun ve her ailenin üç büyüklerde oynaması gibi düşüncesi her zaman vardır. Onun vereceği karara saygı duyarım.”

"Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz" 7089_B_SuleymanHurma008
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

"Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz" Empty
MesajKonu: Geri: "Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz"   "Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz" Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 11:14 am

Babası Gitmesini İstiyosa Gidecek Tabikide

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Caner: "Forma Şansı Buldukça, Herkes Çok Farklı Bir Caner izleyecek "
» "Kewell'i göndermek bize yakışmazdı"
» Frank Rijkaard : "Takımımızda Çok İyi Bir Ruh Var"
» "Dünya devi yolda" ™ [GS TİM]
» "Biz şampiyonuz Beşiktaş ikinci"