WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AnkaraGücünden Sok İstifa

YazarMesaj
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

AnkaraGücünden Sok İstifa Empty
MesajKonu: AnkaraGücünden Sok İstifa   AnkaraGücünden Sok İstifa Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:40 am

Ankaragücü`nde Şok İstifa

Kulüp başkanı Cemal Aydın ve yönetim kurulu istifa etti.
AnkaraGücünden Sok İstifa Spacer

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, görevlerinden istifa ettiler.

Kulüp başkanı Cemal Aydın yönetiminde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından sonra yapılan açıklamada, görevi bıraktıkları, 8 veya 15 Mart`da da genel kurul yapılmasına karar verildiği bildirildi.

Görevi bırakmalarının, seyircinin istifaya çağırmasıyla bir ilgisinin olmadığını belirten Aydın, "Ancak 3 soytarı küfür etti. Bu istifa onlara da cevap değil ama onlarla görülecek bir hesabım var. Ankaragücü`nün gerçek sahibi taraftardır. Bunun için kimseye kırgın değilim ama resimleriyle tespit ettiğim o 3 kişiyle bir hesabım var" diye konuştu.

Ankaragücü Kulübü`nün geçen ay zaten mali kurulunu yapması gerektiğini, bu nedenle 2 genel kurulu birarada yapmak istediklerini belirten Aydın, başkanlığa bir daha aday olmayacağını sözlerine ekledi.

AnkaraGücünden Sok İstifa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AnkaraGücünden Taraftara jest