WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demirören listeyi verdi !

2 posters
YazarMesaj
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

Demirören listeyi verdi ! Empty
MesajKonu: Demirören listeyi verdi !   Demirören listeyi verdi ! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 9:47 am

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 31 Ocak'ta yapılacak başkanlık seçimi öncesinde yönetim listesini Divan Kuruluna verdi.

Demirören listeyi verdi ! Wol_errorClick this bar to view the full image.
Demirören listeyi verdi ! Fft1mm860329
Beşiktaş'da 31 Ocak tarihinde yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi başkan adaylarından Yıldırım Demirören, bugün kesin yönetim kurulu aday listesini Siyah-beyazlı kulübün divan başkanına sundu. Demirören, yönetim kurulu listesini oluşturan üyelerin de yer aldığı liste verme töreninin ardından şunları söyledi:
"Doğru giden yolda hatalarımız oldu. Bu hatalardan ders çıkararak, bu yolda devam etmek istiyoruz. Geçmiş yönetim kurulunda bizimle beraber olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sevinci ve üzüntüyü onlarla beraber yaşadık. Onların bu yönetimde olmaması kötü oldukları anlamına gelmesin. Beşiktaş'ın 120. yılı olan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin de 100. yılı olan 2023'e takımımızı en iyi şekilde hazırlamak için bu arkadaşlarla yola çıkıyoruz. Kazanan Beşiktaş olacaktır.
Listede şu isimler yer alıyor:
Metin Keçeli, Erdoğan Toprak, Serdar Adalı, Fahrettin Curoğlu, Mete Düren, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aykaç, Orhan Saka, Engin Baltacı, Sinan Vardar, Emin Önal, Doğan Küçükemre, Ertunç Soğancıoğlu, Şeref Yalçın, Hakan Aksoy, Mehmet Soysal, Necip Sever, Ahmet Akpınar
ShetZKie
Profosyonel Üye
Profosyonel Üye

Demirören listeyi verdi ! Empty
MesajKonu: Geri: Demirören listeyi verdi !   Demirören listeyi verdi ! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 9:51 am

Teşekkürler.

Demirören listeyi verdi !
1 sayfadaki 1 sayfası