WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AnkaraGücünde Yıldırım Devri

YazarMesaj
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

AnkaraGücünde Yıldırım Devri Empty
MesajKonu: AnkaraGücünde Yıldırım Devri   AnkaraGücünde Yıldırım Devri Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:39 am

Ankaragücü`nde Yıldırım Devri

Cengiz Topel Yıldırım, Ankaragücü Kulübü`nün 39. başkanı oldu.
AnkaraGücünde Yıldırım Devri Spacer

Ankaragücü Kulübü`nün yapılan Olağanüstü Genel Kurulu`nda, başkanlığa Cengiz Topel Yıldırım seçildi.

Cemal Aydın Spor Kompleksi`nde yapılan ve tek liste halinde gidilen olağanüstü genel kurula, toplam 626 delegeden 124`ü katıldı. Cengiz Topel Yıldırım, delegelerin tamamının oyunu aldı.

Ankaragücü Kulübü`nün 39. başkanı olan Topel şunları söyledi: `Tüm camiaya hayırlı olsun. Zor bir görev aldık. Layıkıyla yerine getireceğimize inancımız tam. Ankaragücü`ne hizmet veren herkese teşekkür ediyorum. Ankaragücü camiasından bize güvenin devam etmesini istiyoruz. Zor bir durumdayız. Bundan ancak kenetlenerek çıkabiliriz. Ankaragücü yönetimi olarak kimseye eğilip bükülmeyeceğiz. Biz sadece Ankaragücü ambleminin önünde eğiliriz.`

Mülkiye mezunu olan ve reklam sektöründe faaliyet gösteren 1964 doğumlu Yıldırım, evli ve 2 çocuk babası.

Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın ise genel kurulda yaptığı konuşmada, sarı-lacivertli kulüpte görevin devamının önemli olduğunu belirterek, `Nöbet zamanı bitmiştir. Ben Serdar Özersin`e, Serdar da bayrağı Cengiz Topel Yıldırım`a devretti. Cengiz Topel Yıldırım ve yönetimi de eminim ki bizden aldığının üzerine koyarak devam edecektir. Bundan hiç şüphem yok. Tebrik ediyorum` diye konuştu.

AnkaraGücünde Yıldırım Devri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ömer AnkaraGücünde