WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kücük Besiktas Fanatik'i (:

2 posters
YazarMesaj
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

Kücük Besiktas Fanatik'i (: Empty
MesajKonu: Kücük Besiktas Fanatik'i (:   Kücük Besiktas Fanatik'i (: Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 9:46 am

Tam bir Beşiktaş fanatiği olan Balıkçı ailesi, 15 gün önce 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi'nde dünyaya gelen kız çocuklarına 'Beşiktaş' ismini verdi.

Henüz kundaktaki minik Beşiktaş'ın 4 yaşındaki ağabeyinin adı da Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün logosu ve simgesi konumundaki Kartal. Beşiktaş Futbol Takımı'na büyük bir hayranlık beslediğini ifade eden fanatik baba Güngör Balıkçı (37) gençliğinden bu yana çocuklarına takımını simgeleyen isimler vermek istediğini, bunu da başardığını söyledi. Balıkçı, evlenmeden önce takım tutmadığını ifade eden eşinin Beşiktaş sevgisini görünce onun da Beşiktaşlı olduğunu söyledi.

4 yıl önce dünyaya gelen erkek çocuğuna yakınlarının şaşkın tavırlarına rağmen 'Kartal' ismi veren fanatik baba, 15 gün önce dünyaya gelen dünya tatlısı kız çocuğuna da 'Beşiktaş' ismini verdi.

Bebeğine kimlik kartı almak için Milas Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğüne gittiğinde yetkili memurlarının şaşkınlığını gizleyemediğini anlatan Balıkçı, "Evlenmeden önce ahtım vardı. Çocuklarıma Kartal ve Beşiktaş ismi verdim. Şaşıranlar oldu, tuhaf karşılayanlar hatta gülenler de oldu ama sonuçta resmi kimlikte ismi kısmında Beşiktaş yazıyor. Takımımı çok seviyorum" dedi.

Bugüne kadar onlarca Beşiktaş maçına katılan fanatik baba Balıkçı, BJK başkanlığına yeniden seçilen Yıldırım Demirören ve ekibini kutlayarak başarılar diledi. Balıkçı, "Yeni doğan Beşiktaş'ın takımıma uğur getireceğine inanıyorum ve Beşiktaş bu sene şampiyon olacak" diye konuştu.

Kücük Besiktas Fanatik'i (: Wol_errorClick this bar to view the full image.
Kücük Besiktas Fanatik'i (: Besiktasbadesu_bebek
Admin
qarizma

MesajKonu: Geri: Kücük Besiktas Fanatik'i (:   Kücük Besiktas Fanatik'i (: Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:59 am

Teşekkürler.
http://eglence.turtleforum.net
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

MesajKonu: Geri: Kücük Besiktas Fanatik'i (:   Kücük Besiktas Fanatik'i (: Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 11:31 am

Önemli Değil (:

Kücük Besiktas Fanatik'i (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Ronaldinho' İstanbul'da
» Küçük çaplı revizyon
» "Biz şampiyonuz Beşiktaş ikinci"