WwW.EglenceForum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.EglenceForum.St

EgLeNcE ForuMa HoŞgeLdiNiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri

2 posters
YazarMesaj
ShetZKie
Profosyonel Üye
Profosyonel Üye

ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Empty
MesajKonu: ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri   ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 11:23 am

evet arkadaşlar örneğin k790i kullanıyorsunuz ve vodafone yi aradınız
iyi günler ben sizin ücretsiz televizyon izleme olanağınızdan yararlanmak istiyorum
- tabi telefonunuzun modeli nedir?
_sonyericsoon k790i
-malesef o modelden izlenemiyor sadece nokianın bazı modelleri ve diğer markalardan bi kac model için geçerli iyi günler.
YALAN!!! NotŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Thank_you2üm (db2020) se. lerde realplayer vardır.
Şimdi size vereceğim linkteki dosyayı indirin ve telefonunuzun herhangi bi yerine atın ben dosya yöneticisi içine televizyon isimli bi klasör açtım isterseniz diğerlerin içine dosyaları atın bu dosyalar kanalların ramleridir ve mms ayarlarını yapın sonra tercihli seceneğiniz vodafone mms olsun ve gelin verdiğim kanal isimlerinden istediğinizin üzerine bir tık ve hoooop ücretsiz tv ÜCRETİŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Wackoadece bi teşekkür sitede var mı bilmiyorum ben göremedim onun için veriyorum.
televizyon link: http://rapidshare.com/files/14385957...izyon.rar.html

dipnot:vodafone mms ayarını uğrasmadan yapmak için telefonunuzun mesaj yaz kısmına MMS AYAR yazıp 7048 e gönderin ayarlar kısa msjla telefonunuza gelir ve yeni ayarlar alındı kaydedilsin mi diye sorar evet deyip çıkarsınız benim vermiş oldugum kanallardan herhangi birisinin üzerine gelip tıklayın telefon size soracaktır vodafone mms servisini kullanayım mı diye sizde evet deyin tamamdır bu işlemler tamamen beleştir..

Not : db2020 yani (k790i vs) markalarda denenmiştir. Diğer markalarda çalışıp çalışmadığı bilinmiyor...

RapidShare link'i silmeden indirin derim ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Smile
Ardax
by_qarizma_jojuq
Ardax

ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Empty
MesajKonu: Geri: ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri   ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 11:25 am

Ben bunu Denedim Telefonum Arzalandı Lütfen Konu Kilit !

ŞOK ŞOK Ücretsiz tv izlemek için tüm SonyE. lar içeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sony Ericsson K750İ İçin Tema Yapma Programı
» Metin2 (Dünyanın En Cok Oynanan Oyunlarından Birisi) İceri
» Sevgi İçin Ölünmez!
» Keita için fren zamanı
» Elano için işler yolunda ™ [GS TİM]